Ekskursijas mūsu dārzos
No 15. maija līdz 1.oktobrim

Dziedinošie dārzi un Ajūrvēda

Upmaļu  Dziedinošie Dārzi – tie ir septiņu tiltiņu savienoti dziednieciskie dārzi un parks Īvandes upītes ielokos.  Tā ir vieta, kur iepazīt savu enerģētisko centru  – čakru spējas,  atrast risinājumu savām veselības problēmām, kļūt veselākiem un skaistākiem, priecāties par sevi un pasauli, tās ir mūsu prasmes un zināšanas, ko labprāt dāvāsim saviem viesiem.                                                                                                                                  Vissenākā pasaules dziedniecības sistēma –Ajūrvēda – mūsu Dārzos ir dabiski apvienojusies ar baltu ziemeļniecisko Dabas maģiju, mantotu no mūsu baltu un lībiešu senčiem. Tās lieliski saskan un papildina viena otru. Kā jau viena dzīvesziņas koka divi zari.

Par ekskursiju

Cauri dažādāko retu  augļu koku dārziem, apbrīnojot senās muižas laiku ābeles, arī vienīgo Baltijā  vēl saglabājušos vissenāko ābeles  šķirni Weisser Winter Calville, var doties uz Sakrālo Dārzu ar augu, tēju , tinktūru un mājas kosmētikas iepazīšanu, uz Uguns Dārzu ar punčiem svarīgākajiem augiem, uz mūsu skaistāko- Sirds Dārzu, vai Kadiķu Dārzu augstākajām čakrām. Ekskursijas laikā var iegādāties visus Upmaļos gatavotos produktus

Dārzu un sevis iepazīšana notiek kopā ar mums- Māru vai Daini.                                      

Aicinām ģērbties viegli un ērti. Labāk – ar basām kājām. Sarunas un darbošanās dārzos notiek atbilstoši viesu interesēm – gan dziļi nopietnas, gan jautras.  

Valodas – latviešu, angļu, krievu,  vasarās - arī vācu, augu nosaukumi – arī lietuviski. 

Ir iespēja pievienoties lielākām apmeklētāju grupām.Vasarā piedāvājam telpas arī vienas dienas semināriem un pusdienas  grupām.

Informācijai

Uzņemam viesus tikai pēc iepriekšēja pieteikuma pa telefonu +371 26555532 vai e-pastu info@anna-bergmans.eu

Samaksa- 4 eur personai. Grupām līdz 10 cilvēkiem – 40 eur.  Bērniem ieeja brīva. Skolēniem- 2 eur.
Pirkumu grozs